SLEVA 30% NA JÍDELNÍČKY. V KOŠÍKU ZADEJTE SLEVOVÝ KUPON ,, 30 ,,

VITAMIN C ANTIOXIDANT VITAMIN C ANTIOXIDANT

Můžeme doručit do:
12.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 555
349 Kč
  1. PODPORUJE IMUNITU TĚLA
  2. UTĚSŇUJE A POSILUJE KREVNÍ CÉVY
  3. PŘISPÍVÁ KE SNÍŽENÍ ÚNAVY A VYČERPÁNÍ
  4. VELMI SILNÝ ANTIOXIDANT
VITAMIN C ANTIOXIDANT je produkt určený k doplnění nedostatku vitaminu C. Vysoká dávka tohoto vitaminu odlišuje VITAMIN C ANTIOXIDANT od ostatních konkurenčních produktů tohoto typu.

Vitamín C- kyselina askorbová - je organická chemická sloučenina ze skupiny nenasycených polyhydroxy alkoholů. Zdrojem vitaminu C jsou především rostlinné potraviny a mezi významné množství patří šípky, černý rybíz, jahody, citrusy, zelí a brambory. Vitamin C je jednou z nestabilních sloučenin, je zvláště citlivý na zahřívání a k jeho největším ztrátám dochází při nesprávném skladování potravin a jejich nesprávném tepelném zpracování. Vitamin C plní v těle řadu nesmírně důležitých funkcí, i když je známý především jako prostředek pozitivního ovlivnění fungování imunitního systému.

Vitamín Cje nejznámější antioxidant. Díky svým antioxidačním vlastnostem hraje v těle ochrannou roli. Vitamin C navíc stimuluje produkci kolagenu, aby zajistil správné fungování cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Kromě toho přispívá k udržení správného energetického metabolismu, pomáhá při správném fungování nervového systému, pomáhá udržovat normální psychologické funkce, pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a snižuje pocit únavy a únavy. Vitamin C také pomáhá regenerovat sníženou formu vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.

ANTIOXIDANT VITAMINU C je určen pro všechny lidi, zejména pro ty, kteří chtějí udržovat své tělo v dobré kondici a zdraví.

 

Složení: 99% kyselina askorbová - vitamin C, 1% askorbát vápenatý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: