Gastro 10 - 90 kapslí (Trávicí enzymy)

Můžeme doručit do:
17.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 1989
299 Kč

KFD Gastro 10 je doplněk stravy určený k doplnění stravy komplexní sadou až 10 trávicích enzymů. Složení je založeno na látkách nejvyšší kvality z ověřených zdrojů.

 

Trávicí enzymy jsou látky, které se přirozeně vyskytují v našem zažívacím systému. Usnadňují trávení a vstřebávání makroživin dodávaných s jídlem a působí jako katalyzátory chemických reakcí. Trávicí enzymy se dělí na proteázy (podílejí se na odbourávání bílkovin) 3 , lipázy (podílejí se na odbourávání tuků), 2 amylázy (podílejí se na odbourávání sacharidů) 4 a celulázu na trávení vlákniny. 5     

 

Doplněk Gastro 10 by měl brát v úvahu lidé, kteří zažívají nepříjemná onemocnění trávicího systému 1 , jako jsou plynatost, pálení žáhy, přetečení atd. Tato onemocnění mohou vyplývat nejen ze samotné stravy, ale také z faktorů, jako je stres nebo vyčerpání.

 

Trávicí enzymy mohou být také zajímavé pro lidi, kteří budují svalovou hmotu , protože konzumace většího množství jídla může podle mnoha lidí také způsobit výše uvedená onemocnění trávicího systému.

 

KFD Gastro 10 je:

 

- Komplexní sada deseti trávicích enzymů

 

- Podpora trávicích procesů, bílkovin, tuků i sacharidů 1

 

- Dobrý doplněk v období budování svalové hmoty - přípravek může přispět ke zlepšení trávení zvýšeného množství potravy (pokud se vyskytnou poruchy trávení způsobené nedostatkem trávicích enzymů). 1

 

- Pohodlná forma tobolek

 

- Až 90 denních porcí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: