fbpx
Rok za mnou a nový přede mnou

Mlha za mnou, mlha přede mnou. Nebo jinak. Rok za mnou, další přede mnou.

Vítejte u shrnutí toho, co se za uplynulý rok stalo.

Ať už čtete článek, protože jste klient, budoucí klient, bývalý klient nebo jen člověk který rád čte, vítejte.

Když jsem před rokem a něco udělal 60 bezplatných jídelníčků abych ukázal svoji vizi toho, jak má redukce vypadat, nenapadlo by mě, že dnes, po více než roce budu i nadále žít svůj sen. Pokud nevíte, kdo jsem, můžete si přečíst článek na mém webu. Nejsem typický poradce, který se drží toho a toho. Nejsem poradce využívající odborné výrazy, kterým nikdo nerozumí. Jsem člověk, který vše píše a říká tak, jak mu pusa narostla.

Rozhodnutí stát se tím, kým jsem, padlo při první vlně covidu, kdy jsem dostal výpověď, protože kamiony nejezdily a firmy šetřily. Poslali mě na pracák s tím, že až pandemie skončí, mám se vrátit. Jenže já nejsem prodejný kus a takové jednání nemám rád. Takže jsem se začal plně věnovat tomu, co vím, že je to pravé. Lékař být nemohu, psycholog také ne, ale pokud se budu i nadále rozvíjet a vyvíjet v oblasti výživy, mohu lidem pomoci se zdravím i psychikou 😊 A to je to, co mě na této práci baví. Když mi klient napíše první zprávu, většina z nich se strašně stydí, bojí že je odsoudím. Ale proč? Však každý máme právo na chybu. Já ji x let dělal také. Chlastal jsem a plácal do sebe jednu prasárnu za druhou. Však jsem byl krasavec. No spíše egoista, který neviděl pravdu.

Jídelníčky za tu dobu prošly úspěšným vývojem. Od jednoho produktu jsem se dostal k několika druhům jídelníčků a svou prací žiji. Narůstá počet lidí na doporučení, a to je to, co mě nejvíce žene dopředu. Přemýšlel jsem nad tím, kolik asi celkově kilo a cm to za tu dobu je. Myslím si, že tak 2 Indičtí slonové a 5000 km to je určitě.

Ale ne vždy se vše povedlo. Jídelníček není zázračný a já mám nervy jen jedny. Takže někdy to prostě vzájemně nefunguje. Někdo neunese upřímnost, někdo neunese pomalou cestu, někomu zase jídelníček nesedne. Ale každý klient je pro mě důležitý. A když to tak někdy nevypadá, je to jen proto, že jsem emočně trošku jiný. Nebudu vždy jednat v rukavičkách, protože to vám nepomůže. Ale vždy se budu snažit.

A co mám v plánu dál? Jelikož nejsem na vše sám, stojí při mně rodina, chystám spoustu dalších věcí. Některé budou trvat, některé budou za pár dní či týdnů.

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, co budu dělat, že každý den v 8 ráno odejdu do fitka nebo bazénu a zbylý čas budu věnovat klientům, vysměji se mu s lahváčem v ruce. Dnes zvedám skleničku s proteinovým nápojem a vločkami a říkám si hodně štěstí do dalších let Jaroši 😊

Lidé se mění a já jsem rád, že jsem u toho. Je to naplňující a každá zkušenost, i negativní zkušenost je skvělá.

Pokud se mě nyní někdo zeptá na otázku, Proč jídelníček od vás? Odpovím mu, že budu vždy dělat maximum, musíte se připravit i na to že vás sprdnu pokud bude z vaší strany docházet k něčemu co nemá. Pokud budete chtít skončit, sprdnu vás znovu. Ale nikdy, nikdy vás nebudu odsuzovat. Ať máte jakékoliv problémy. Psychické, fyzické, omezení v jídle. Nebojte se a napište mi. I když jsme každý jiný, máme jedno společné. Jsme lidé. Ne roboti. A lidé dělají chyby, i já je dělám. Ale od toho máme spoustu let před sebou. Aby došlo k nápravě.

Takže pomyslně zvedám skleničku s proteinovým nápojem po fitku a připíjím na další roky společné cesty.

Děkuji všem, kteří tu pro mě jsou a budou. Děkuji svým klientům za to, že kolikrát trpěly mé nálady, děkuji všem, kteří se rozhodnou jít do své životní změny se mnou. Ale děkuji i vám, kteří jste dočetly až do konce.

Vždy pro vás bude místo mezi mými klienty 😊

Share
Go top