BCAA-X

Můžeme doručit do:
17.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 1755
299 Kč
Kategorie: Po tréninku
  • Funguje anabolicky a antikatabolicky
  • Zvyšuje syntézu bílkovin
  • Minimalizuje rozklad bílkovin
  • Zvýšení hmotnosti a síly
  • Zkracuje dobu zotavení
  • Posiluje imunitu


BCAA-X - anabolický systém péče o svaly, zvyšuje syntézu bílkovin a produkci hormonů. Je také antikatabolický - BCAA snižují rozklad bílkovin a dodávají energii buňkám.

Scitec BCAA-X je BCAA (rozvětvené aminokyseliny), které tvoří více než 40% suché svalové tkáně těla. Intenzivní trénink vede k vyčerpání energetických zásob i ke snížení aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Snížení hladiny BCAA omezuje proces syntézy bílkovin v těle, což vede ke snížení účinnosti těla a snížení svalové tkáně. Měly by být poskytnuty aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, aby se zabránilo vzniku negativního katabolického stavu a zesílila se rekonstrukce svalových proteinů.

BCAA-X, který zahrnuje skupinu tzv Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA jsou nezbytné jak v přísně technickém smyslu - protože je naše tělo nedokáže produkovat -, a protože během fyzické námahy, jako je trénink nebo nedostatek živin, jsou tyto aminokyseliny nejprve spotřebovány svaly.

BCAA-X nepřímo ovlivňuje sekreci růstového hormonu a inzulínu - velmi silného anabolického hormonu. Scitec Nutrition BCAA-X je navržen tak, aby podporoval úsilí ve všech sportech s vysokou intenzitou tréninku. Zvyšuje růst svalové hmoty a síly a zvyšuje efektivitu těla.

Složení: Granulované BCAA 2: 1: 1 aminokyseliny (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), hovězí želatina, barvivo (oxid titaničitý).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: