Sleva 40% na jídelníčky. V košíku zadejte kód 40

ARAŠÍDOVÁ PRÁŠKOVÁ ČOKOLÁDA ARAŠÍDOVÁ PRÁŠKOVÁ ČOKOLÁDA

Můžeme doručit do:
26.4.2021
Do 7 dnů
Kód: 828
249 Kč

beztukové práškové arašídové máslo, které obsahuje o 30% méně kalorií a umožňuje vám po přidání vody vytvořit arašídové máslo s dokonalou konzistencí. Arašídy nalezené v našem krému jsou pomalu pražené a jsou podrobeny procesu odstraňování až 90% oleje z nich. Nepřidáváme do něj cukr, tužidla, sůl ani jiné zbytečné přísady, což z něj dělá zdroj zdravých tuků a bílkovin.

Chcete uspokojit svou touhu po arašídovém másle bez pocitu viny - tato směs je pro vás! Práškový arašídový krém má až o 85% méně tuku než klasické výrobky ze supermarketu. Je to ideální a rychlé řešení pro lidi, kteří chtějí zvýšit své tréninkové účinky bez zbytečných kalorií.

obsahuje téměř 50% bílkovin! Je to až o 50% více než ve standardních arašídových máslech! Bílkovina obsažená v ALLNUTRITON PEANUT POWDER přispívá ke zvýšení a udržení svalové hmoty - to je zásadní pro dosažení vašich tréninkových cílů, bez ohledu na to, zda chcete budovat hmotu nebo zhubnout.

Výrobek je vyroben z pražených arašídů, které jsou lisovaným olejem, což znamená, že každá porce obsahuje pouze 4,2 g tuku - ideální pro osoby s nízkokalorickou dietou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: