SLEVA 30% NA JÍDELNÍČKY. V KOŠÍKU ZADEJTE SLEVOVÝ KUPON ,, 30 ,,

PREMIUM OMÁČKA XXL - KEBAB - GYROS - 800 G

Můžeme doručit do:
15.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 1905
259 Kč

Naše omáčka kebab-gyros evokuje vzpomínky na největší gastrofázi spokojenou s návštěvou kebabového stánku s tím rozdílem, že ... na vaši váhu to následující den nepůsobí! To vše díky nízkému obsahu kalorií - v jedné porci jsou pouze asi 4 kalorie.

 

KFD Sauce Zero kebab-gyros není obyčejná lehká omáčka na koleno se zelím a kuřecím masem, ale produkt s různým použitím. Lze jej úspěšně použít jako poněkud kořeněný dip, omáčku ke grilovaným pokrmům, pizzu, tortilly, těstoviny nebo saláty. Je tak lahodný, že ho chcete jíst přímo z obalu, a jeho nízký obsah kalorií (pouze 4 kcal na porci) vás k tomu vybízí!

 

Na rozdíl od jiných „omáček“ vyráběných stejnou společností pod různými značkami se naše vyznačuje úplně jiným složením a chutí. Jsou husté, nadýchané a každý je náš originální recept. 

 

Rozhodli jsme se vzdát kontroverzních zahušťovadel, která mohou způsobovat zažívací potíže (jako CMC - karboxymethylcelulóza) a za cenu několika kcal (ne z cukru, ale z komplexních sacharidů (nejlepší typ)) na porci zavádět na jejich místo přírodní přísady. 

 

Podmínky skladování: teplota: +2 až + 8 ° C

Poznámka: zasíláme omáčky s trvanlivostí od 2 do několika týdnů. To stojí za to vzít v úvahu při plánování nákupu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: