Nízkokalorická omáčka FITKING DELICIOUS SAUCE COCONUT Nízkokalorická omáčka FITKING DELICIOUS SAUCE COCONUT

Můžeme doručit do:
17.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 642
189 Kč

FITKING DELICIOUS SAUCE COCONUT je lahodná, sladká, aromatická a nízkokalorická omáčka. Obsahuje zanedbatelné množství tuku a cukru. Osvědčená receptura a nejkvalitnější přísady zaručují mimořádný pocit chuti.

ALLNUTRITION je značka, která způsobila každodenní rozruch tím, že zaútočila na srdce a chuť fit blogerů a příznivců zdravého životního stylu a svým zákazníkům nabízí zdravější fit výrobky. Čas na další NOVINKA!

ALLNUTRITION FITKING DELICIOUS SAUCE COCONUT je „králem“ omáček. To jsi ještě nejedl!

 

Pokud milujete fit omáčky, určitě se vám bude líbit FITKING DELICIOUS SAUCE COCONUT. Kokosová příchuť kombinuje bohatost toho, co je nejsladší ve složení omáčky, bez kalorií, cukru a sacharidů! FITKING DELICIOUS SAUCE COCONUT je velmi hustý, díky čemuž lisování z láhve umožňuje jeho přesné dávkování. Připravte se na opravdovou hostinu pro vaše chuťové buňky.

 

FITKING DELICIOUS SAUCE COCONUT funguje dobře jako odrůda ranní kaše, palačinek, koláčů a proteinových koktejlů. Je také perfektní jako doplněk sladkých rýžových pokrmů, ovoce, ale chutná nejlépe, když je vymačkáno přímo z láhve :). Zanedbatelné množství tuku a cukru vám umožní vychutnat si jeho chuť bez výčitek svědomí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: