fbpx

Blíží se konec roku, předsevzetí a také hledáni zázračné pilulky po které se hubne bez jakékoliv námahy.

Jo, všem by se nám líbilo, kdyby existovala pilulka, po které z nás bude Rambo nebo miss. Ale taková neexistuje a každý kdo to slibuje je jen někdo, komu jde o vaši peněženku.

Jsem tak jako hledal všude možně co se teď jako doporučuje a málem jsem spadnul ze židle. Smíchy i Nervama 😀 Moje nervy jsou opravdu slabé. No ale zabrouzdal jsem i na cizojazyčné stránky a našel tedy pro mě TOP 10. Ale víte, co je nejhorší? Že vždy když si řeknete, větší extrém neexistuje, tak vás zaručeně překvapí to, že extrém jste ještě neviděly 😀

Takže jdeme na, TOP TEN,

10) Juce Cleans – Tedy taková vodní, džusová dieta. Co jsem tak jako pochopil, používají ji hodně modelky před tím, než jdou na molo. No ale našel jsem i obyčejné lidi kteří ji doporučuji dál. Dieta se zakládá na principu tekuté stravy v podobě 6-7 zeleninových šťáv denně. Modelky tomu pote nasadí korunu tím, že zeleninu vymění za, proteinové, koktejly. Prostě smíchají vejce, protein a zaliji to vodou. Jak výživné…. Za pár dni začne tělo požírat samo sebe a jojo efekt přijde zaručeně dříve, než si myslíte 😊

9) Očista uhlím – Ano, dřevěné uhlí. Jo, přesně to uhlík tére používáte při průjmech. Jo nekecám 😀 Prostě jité běžnou stravu, ale do piti si přidáváte uhlí. Jaký to má smysl? Naše tělo nedokáže uhlí zpracovat. Takže když prochází střevem, naváže na sebe živiny a vysaje je. Takže vlastně to vypadá jako takový vnitřní vysavač. A vzniká představa – mohu sníst co chci, dám si uhlí a je to pryč. Přesněji v př…. Doslova.

8) Dětská výživa – Takže, máte doma malého prcka? Dáváte mu přesnídávky? Tak jich snězte 6 denně a máte tu dietu s dětskou výživou.  K tomu si denně můžete dát jedno běžné jídlo. Koukneme se na to. Dětská přesnídávka, která je sice plná cukru ale je nejdostupnější je od značky Hello – 6x ovocná přesnídávka Hello s broskvemi – 877 kcal – 2,3 g bílkoviny, 210.9g sacharidy – z toho 168g cukr, 1,1g tuk. K tomu jedno běžné jídlo. To bude kolem 300 kcal, protože vy, co se stravujete takto máte strašně scvrklý žaludek a vice nezvládnete. Takže to máme 1177 kcal. Ale téměř žádné bílkoviny. Co se tedy bude dít? Nejen že tělo bude úplně na dně, vy budete na dně, ale svaly vám začnou mizet jako první. Potom budete jist normálně. A je to doma. Jojo efekt jako ……

7) Vision diet – Začíná přituhovat. Fakt ale. U této diety musíte mít nasazené moder brýle. Prostě moder brýle. 😀 No a potom prý jité méně, protože v modrých brýlích jídlo vypadá zkaženě. Jo…. Prostě třeba hranolky uvidíte jinak a tím pádem je nesníte, protože se vám nebudou líbit.

6) Zmrzlinový detox – Takže komu by se to nelíbilo, že 😀 Jedna firmička v Americe – země neomezených možnosti – si dala do prodeje speciální zmrzlinu. Stoji jen 9480 kč na 3 dny (4000 stoji doprava. Přeci nejde poslat zmrzlinu přes den, musí jet v noci, a to za přísných podmínek, aneb jak si naúčtovat vice za totální kunovinu). To je úplně v klidu. Prostě denně sníte 2,5 litru speciální zmrzliny. A to je cele. Očista trvá tři dny. No prý zázračně zhubnete.

5) Ledová dieta – Nebojte, nejde o koupáni. Ale musíte denně rozkousat mezi jídly litr ledu. Ano litr vody zamražený jako led. Protože spalujete u kousáni ledu vice kcal. Tak šup na ledovou party 😀 Až budu u benziny hledat led a dojde, vím proč 😀

4) Sušenková dieta – Ano funguje na podobném principu jako zmrzlinová. Prostě jité 6-9 speciálních sušenek které obsahuji hovězí protein. To je vše. Jedna sušenka má 80-90 kcal. To máte 480-810 kcal denně. To je v pohodě, cca týden a budete psychicky na dně. Jojo efekt přijde.

3) HCG dieta – Jo jo dámy, přesně to HCG, které vás napadlo. Celebrity, například i Bříděny Separé si píchala injekce hormonu HCG. K tomu nesmíte jist vice než 500 kcal denně. Juku, budeme jako Bříděny. Se asi ani nedivím že je taková jiná.

2) Čajová dieta kterou doporučuje Victoria Beckham – Jídlo nahrazuje mátovým čajem. Proč? Potlačí chutě. Paráda. Tak směle do toho a dobrou chuť.

Upřímně, je toho strašně moc, klidně udělám další část, ale mě už z toho přepadá hlad. Fakt 😀 Tohle prostě nejde. Jako dobře. Jak jsem psal v úvodu, každý bychom chtěli zázrak. Ale na jednu stranu proč…. Však většina z nás si můžeme za nespokojenost samy. Ne, teď vám neříkám, ha jsi takový a makový a třeba se zblázni, měl jsi na to myslet dřív. Říkám vám, z vlastní zkušenosti, že většinou si za to opravdu můžeme jen my. Nemluvím o zdravotních komplikacích, lécích, které nám pomohou nabrat (ale většinou ne tuk). Dokonce nemluvím ani o obezitě. Tohle není problém pouze obezity, naopak. Tyhle diety zkouší velice často dívky a ženy kterým stačí navštívit párkrát týdně fitko a stravu malinko srovnat a není potřeba redukce. Většina zde vypsaných diet pochází z různých plánů celebrit. Tyhle celebrity propaguji svůj, um, zhubnout veřejně. Víte kolik mladých holek ale i kluků je sleduje? Kontrolujte svoje děti, dávejte pozor na to, co dělají. Stejně jako je potřeba hlídat obezitu, musíme hlídat i podvýživu. Obrátilo se na mě několik rodičů s tím, že jejich dcerka se vzhlídla v tamté a tamté a teď nechce jist, protože se boji a chce být jako ona. Nejsem odborník na PPP, mohu jen poradit a doporučit. Zkusit to postupně. To ale musí slečna chtít. Jakmile nechce, je to opravdu na odborníky v tomto směru.

Ještě nám chybí první místo. A myslím si osobně že tady už konči legrace, ale začíná to být vážně.

  1. Vatová dieta – Ne cukrová vata. Ale vatové tamponky. Namočit do sladkého piti nebo vody a sníst. Vata nabobtná a zaplní nám žaludek. K tomu nemám asi ani co dodat. Je to nebezpečné. Opravdu nebezpečné a divili byste se kolik holek, a to i v mladším věku tohle zkouší.

Hubnuti – Kalorický deficit. Zhubnout správnou cestou můžete opravdu jen a jen díky kalorickému deficitu. Jakýkoliv extrém nás dovede vždy na stejné místo a tím je jojo efekt. Takže ano, dejte si předsevzetí, ale takové, které vám nijak neublíží. Nepište si na papír, že chcete zhubnout 50 kilo a nabrat 30 kg svalů. Napište tam, chci začít správně. Chci být v lepši kondici. Chci mít příští rok u stromečku tyhle šaty. A tak podobně.

Hlavni věc je to, že tělo máte jenom jedno. Nove nebude.

Share
Go top