Sleva 40% na jídelníčky. V košíku zadejte kód 40

FIT DRINK - Malina a ostružina FIT DRINK - Malina a ostružina

Můžeme doručit do:
26.4.2021
Do 7 dnů
Kód: 1620
25 Kč
Kategorie: Nápoje
  • Fit Drink je produkt, který neobsahuje cukr a kalorie / li>
  • Vytvořeno pro lidi, kterým záleží na jejich postavě
  • Obsahuje L-karnitin a kyselinu listovou


Fit Drink je nabídka pro lidi, kterým záleží na jejich postavě a zdraví. Tento mírně sycený funkční nápoj s příchutí manga a borůvek obsahuje L-karnitin a kyselinu listovou.

L-karnitin je přirozeně se vyskytující aminokyselina. Najdeme ho ve zvířecích tkáních (maso a mléčné výrobky). Tato aminokyselina se podílí na energetickém metabolismu a mitochondriální ochraně.Je to látka, která se v lidském těle vytváří spontánně, ale může být dodávána z potravy. Je třeba si uvědomit, že L-karnitin nespaluje tuky, když má tělo nedostatek.

Úkolem L-karnitinu je transportovat mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, které jsou hlavním zdrojem energie pro svaly během cvičení střední intenzity. Kromě toho tato sloučenina zvyšuje rychlost oxidace mastných kyselin v pracujících svalech, zpomaluje používání glykogenu a projevuje únavu a také snižuje závažnost oxidačního stresu a zlepšuje funkce endotelu krevních cév.

Kyselina listová- jinými slovy, vitamin B9, vitamin B11 nebo folacin, je to látka, kterou potřebuje každý člověk a všechny buňky těla od početí do pozdního stáří. Pomáhá při správné syntéze aminokyselin. Podílí se na syntéze nukleových kyselin, ze kterých se tvoří DNA. Reguluje růst a fungování všech buněk. Kyselina listová se spolu s vitaminem B12 podílí na tvorbě a zrání červených krvinek.

Složení:
voda, regulátor kyselosti - kyselina citrónová, oxid uhličitý, L-karnitin, aroma, sladidlo - sukralóza, barviva: košenilová červená - může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí, brilantně modrá; Kyselina listová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: