fbpx

Nabírání váhy je vhodné pro ty, kteří chtějí nabírat svalovou hmotu nebo jen přibrat. V takovém případě je nutné cvičit. S frekvencí a vhodným tréninkem Vám mohu poradit.

Pokud bychom necvičili, mohlo by vše co půjde nahoru nabrat opačný efekt. A to zbytečné ztučnění o které si myslím, že zájem nemáte ???? Tato fáze není jednoduchá. Je potřeba se na ní opravdu dobře psychicky připravit. Měl jsem i takové klienty, kteří si věřili až moc, stáli si za svým, že jsou připraveni, ale opak byl pravdou. Po prvním kg nahoře se mi zasekli a dalo mi hodně práce je přemluvit aby to nevzdali.

Se dvema jsem se musel vrátit do redukce a udržování, protože to opravdu nezvládali psychicky. A já jim rozumím. Protože vím jaké to je, když vás něco natolik překvapí, že vás to posune zpět. Když se ale nabírací fáze povede, přichází poté zase redukční část při které by se mělo podařit tělo rýsnout. A to je poté podívaná ????

  • Variantový plán

    Variantový plán, který obsahuje 55 – 106 stran. Pomůže vám zhubnout, nabrat nebo udržovat váhu. To už ...
    1,590,0 6,060,0  Výběr možností Více informací

Máte dotazy k tomuto
jídelnímu plánu?

Kontaktujte mě ještě předtím, než si jej objednáte. Rád Vám všechno vysvětlím, přizpůsobím a podobně. Jsem tady pro Vás, tak mi neváhejte napsat.

  • +420 735 915 853
  • info@budfitsmartinem.cz

    Go top