fbpx

Den po dni

Jídelníček „Den po dni“Jídelníček den po dni. Nová verze jídelního plánu vhodná pro ty co nechtějí vymýšlet co uvařit. Je vhodný pro ... 1,500,0 Kč – 36,000,0 Kč Výběr možností Více informací Jídelníček den po dni. Nová verze jídelního plánu vhodná pro ty co mají omezení v jídle, nechtějí si vymýšlet co uvařit. Je vhodný pro ty, co mají jakékoliv omezení v jídle – spolupracuji s klienty, kteří mají alergie na vše možné, nebo jejich zdraví nedovolí jíst kombinace potravin atd (jedna z nejčastějších věcí je alergie na mléčnou bílkovinu, problém s lepkem či laktózou. Ale i omezení cukru atd.). Jste příznivci keto diety, low carb stravy, vege stravy, vegetarián a dalších podobných směrů? I pro vás je tento jídelníček vhodný. Po objednání obdržíte dva dotazníky. První bude na základní anamnézu potřebnou k sestavení kalorické potřeby. Druhý se bude týkat jídla. Tam mi vyplníte co chcete a nechcete jíst. Zda chcete vařit na více dní, jestli rádi pečete, zda máte nějaké omezení které se musí v jídle zohlednit (alergie atd). Pokud rádi nakupujete co je v akci, tak klidně i co se další týden chystáte koupit za maso. Nechcete celý týden kuřecí? Nevadí. Nebudete ho mít. Při pracovním vytížení lze udělat i to, že budete mít pouze 3 jídla a o víkendu 5. Nebo celý týden 3 jídla. Máte dotazy k tomuto jídelnímu plánu? Kontaktujte mě ještě předtím, než si jej objednáte. Rád Vám všechno vysvětlím, přizpůsobím a podobně. Jsem tady pro Vás, tak mi neváhejte napsat. +420 735 915 853 info@budfitsmartinem.cz Antispamový dotaz: Kolik je 5+6?
27 srpna, 2021

Variantový plán

Redukční jídelníček je vhodný pro každého, kdo není spokojený se svou postavou. Ať už máte lehčí nadváhu, chcete dát dolu poslední 2 kg, nebo se trápíte s vyšší vahou, je pro vás tento typ jídelníčku to pravé.   Nebudou vás čekat žádné drastické diety, žádné koktejly na bázi tekuté stravy. Budete se ke své vysněné váze doslova projídat vhodným jídlem :) Redukční jídelníček je založen na správném deficitu a náleží k němu spolupráce. Pokud nevíte jak dlouhou spolupráci si máte vybrat, kontaktujte mne. Obecně platí čím déle, tím lépe. Tento typ redukčního jídelníčku je založen na variantách. Co budete v daný den jíst si určujete vy. Podle variant které dostanete. Variantový plánVariantový plán, který obsahuje 55 – 106 stran. Pomůže vám zhubnout, nabrat nebo udržovat váhu. To už ... 1,590,0 Kč – 6,060,0 Kč Výběr možností Více informací Máte dotazy k tomuto jídelnímu plánu? Kontaktujte mě ještě předtím, než si jej objednáte. Rád Vám všechno vysvětlím, přizpůsobím a podobně. Jsem tady pro Vás, tak mi neváhejte napsat. +420 735 915 853 info@budfitsmartinem.cz Antispamový dotaz: Kolik je 5+6?
12 října, 2019

Pro zvýšení váhy

Nabírání váhy je vhodné pro ty, kteří chtějí nabírat svalovou hmotu nebo jen přibrat. V takovém případě je nutné cvičit. S frekvencí a vhodným tréninkem Vám mohu poradit. Pokud bychom necvičili, mohlo by vše co půjde nahoru nabrat opačný efekt. A to zbytečné ztučnění o které si myslím, že zájem nemáte ???? Tato fáze není jednoduchá. Je potřeba se na ní opravdu dobře psychicky připravit. Měl jsem i takové klienty, kteří si věřili až moc, stáli si za svým, že jsou připraveni, ale opak byl pravdou. Po prvním kg nahoře se mi zasekli a dalo mi hodně práce je přemluvit aby to nevzdali. Se dvema jsem se musel vrátit do redukce a udržování, protože to opravdu nezvládali psychicky. A já jim rozumím. Protože vím jaké to je, když vás něco natolik překvapí, že vás to posune zpět. Když se ale nabírací fáze povede, přichází poté zase redukční část při které by se mělo podařit tělo rýsnout. A to je poté podívaná ???? Variantový plánVariantový plán, který obsahuje 55 – 106 stran. Pomůže vám zhubnout, nabrat nebo udržovat váhu. To už ... 1,590,0 Kč – 6,060,0 Kč Výběr možností Více informací Máte dotazy k tomuto jídelnímu plánu? Kontaktujte mě ještě předtím, než si jej objednáte. Rád Vám všechno vysvětlím, přizpůsobím a podobně. Jsem tady pro Vás, tak mi neváhejte napsat. +420 735 915 853 info@budfitsmartinem.cz Antispamový dotaz: Kolik je 5+6?
12 října, 2019

Udržovací jídelníček

Udržovací fáze je pro ty, kteří jsou se sebou spokojeni. Je vhodná pro kohokoliv. I pro ty, kteří se chtějí jen naučit správně stravovat a zároveň si chtějí udržet svoji váhu. Tato fáze je celkem náročná na přípravu plánu. Je těžké na první dobrou určit kalorickou potřebu. Takže v tomto případě může dojít k více úpravám, které jsou samozřejmě v ceně. Většinou, když se to nepovede na poprvé, jde váha dolů, ale ne nahoru. Variantový plánVariantový plán, který obsahuje 55 – 106 stran. Pomůže vám zhubnout, nabrat nebo udržovat váhu. To už ... 1,590,0 Kč – 6,060,0 Kč Výběr možností Více informací Máte dotazy k tomuto jídelnímu plánu? Kontaktujte mě ještě předtím, než si jej objednáte. Rád Vám všechno vysvětlím, přizpůsobím a podobně. Jsem tady pro Vás, tak mi neváhejte napsat. +420 735 915 853 info@budfitsmartinem.cz Antispamový dotaz: Kolik je 5+6?
12 října, 2019
Go top