SLEVA 30% NA JÍDELNÍČKY. V KOŠÍKU ZADEJTE SLEVOVÝ KUPON ,, 30 ,,

FITMEAL MEXICKÉ FITMEAL MEXICKÉ

Můžeme doručit do:
15.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 765
189 Kč

kuře s rýží v pikantní mexické omáčce je lahodné jídlo, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Kombinuje tu nejkvalitnější drůbež s rýží a celý je doplněn lahodnou mexickou kořeněnou omáčkou. Jedná se o syté jídlo s nízkým obsahem tuku a cukru, které vám umožní pohodlně kontrolovat kalorický příjem ve vaší stravě.

Lahodné plnící jídlo bez konzervačních látek a dalších umělých přísad. Kvalita bez kompromisů!

PROČ JE DATUM EXSPIRACE TAK DLOUHÉ A PROČ NEPOTŘEBUJEM CHLADNIČKU?

Naše pokrmy jsou podrobeny procesu tepelné úpravy, podobně jako proces pasterizace, který spočívá v krátkém ohřátí jídla na vysokou teplotu (nad 100 ° C), díky čemuž je produkt zbaven veškeré škodlivé mikroflóry, mikroorganismů a spor - to jsou nezbytné podmínky pro to, aby produkt bylo odolné a nevyžadovalo žádnou chemickou údržbu.

Ohřev dříve připraveného a uzavřeného jídla - probíhá ve specializovaném zařízení, které vám umožní prodloužit trvanlivost - bez poškození vnitřní vsázky suroviny a samotného obalu.

Klíčem k vytvoření trvanlivého produktu, který nevyžaduje použití konzervačních látek, kromě samotného technologického procesu, je použití vysoce kvalitních a vysoce bariérových obalů a zachování nejvyšších standardů kvality samotného procesu na výrobní lince. Kombinace všech výše zmíněných vlastností umožňuje vytvořit produkt, který neobsahuje konzervační látky a zároveň si udrží kvalitu po dlouhou dobu bez nutnosti chlazení.

Rychlá večeře, skvělé složení!

Složení: parabolická rýže 41%, kuřecí řízek 21% (kuřecí řízek, sůl), voda, rajčata pelati, kukuřice 3%, koncentrát jablečného džusu, červené fazole 2%, červená paprika 2%, cibule, řepkový olej, rajčatový protlak , nemodifikovaný kukuřičný škrob, koření, kamenná sůl, koncentrát citronové šťávy, česnek, přírodní aroma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: