fbpx

Jídelníček

Může být ten správný začátek…

Změna k lepšímu začíná právě u vás. Velice rád budu součástí vaší proměny. Ať už chcete redukovat, nabírat či udržovat svou váhu, nebo se jen naučit jak správně jíst, jsem tu pro vás.

Pusťme se do toho a společnými silami to zvládneme

Díky správně nastavenému jídelníčku pocítíte nárůst energie a psychické pohody, jako moji klienti. Spolu s pohodou a energií přichází i změna zevnějšku. U někoho je patrná již po pár týdnech. Důležité je ale hlavně zdraví. Já sám jsem zažil co to je, když tělo potřebuje bojovat.

Redukční jídelníček

Pokud nejste spokojeni s postavou a máte větší množstí tuku. Každý to dokážeme poznat.

Chcete vědět víc?

Pro nabrání váhy

Pro ty, kteří chtějí nabírat svalovou hmotu nebo jen přibrat. Předpokladem je přidání cvičení.

Chcete vědět víc?

Udržovací jidelníček

Udržovací fáze je pro ty, kteří jsou se sebou spokojeni. Je vhodná pro kohokoliv.

Chcete vědět víc?

Všechny výše uvedené jídelníčky dělím ještě do dalších kategorií

Jsou to následující čtyři kategorie (po kliknutí na zvýrazněné části se dozvíte o kategorii víc). Jednak jsou to dva klasické stravovací plány. Klasický stravovací plán malý a klasický stravovací plán velký. Dále pro vás připravím vegetariánský – veganský stravovací plán a také stravovací plán speciální.

A co je vlastně všechno v ceně?

  • Stravovací plán dle výběru
  • Jednoduchý motivační deníček
  • Tréninkový plán – Univerzální pro naprosto zdravé osoby
  • Já 😀 Tedy můj čas
  • Úpravy plánu v době spolupráce
  • Jedna bezplatná úprava po skončení spolupráce. Za předpokladu, že jste dodržovali hlášení. (Co je to hlášení?)

Spolupráce je základ úspěchu!

Dohled je o tom, že vaší snahu někdo kontroluje a pomáhá vám

Jakmile obdržíte jídelníček, počítá se naše spolupráce.

Nebudete tedy čekat se začátkem, to totiž k ničemu nevede. Jen k oddalování nového startu. Musíte se do toho pustit ideálně hned, maximálně do konce daného týdne. Protože další týden v neděli přichází první vážení a měření.

Co je to to hlášení?

Každou neděli (první vždy až ta další) zapíšete do přiloženého dokumentu nebo do vlastního sešitu vaše míry na lačno a váhu na lačno. Ideálně po WC. Jen podle těchto údajů poznám, zda bylo vše dodrženo tak, jak mělo. Když mi pošlete pár fotografií vašich jídel a popis týdne (Po pravdě. Jsem člověk, ne robot a dokážu spoustu věcí pochopit a poradit. Ale poznám když mi budete psát nepravdu)

Můžete se kdykoliv na cokoliv ptát.

Jsem tu pro Vás, abych Vám odpověděl a poradil. Občas sloužím i jako vrba. Odpovídám ve většině případech ten samý den, někdy se může stát, že se opozdím, ale nemusíte se bát, odpověď vždy dostanete do druhého dne.

Je to o důvěře.

Nebudu Vás v neděli uhánět o odpověď, ale pokud jste v týdnu zhřešili, tak to popravdě napište, protože každý gram navíc je špatně. Hlavy netrhám, ale musím o tom vědět. Jídelníček dodržujte na 100%. Pravidelné zapisování a vážení je důležité i pro úpravy v jídelníčku. Pokud dostanu email “Nejde to dolů, chci méně jídla,” nemohu to brát v potaz. To nelze. Musím vidět cestu. I kdyby jste se mi nehlásili, musíte si to psát.

Je to individuální

Ale každý může dosáhnout úspěchu

Každý jsme jiný a u každého jsou výsledky individuální.Pokud máte vůli a změnu skutečně chcete, výsledek se dostaví. Jde to!

Často kladené otázky

Jak to vlastně funguje?

Na internetu je strašné množství jídelníčků na míru a typů na to, jak zhubnout, nabrat, nebo udržet váhu. Je složité určit a poznat, co je vlastně pravda a co ne. Některé redukční diety nabízené na internetu jsou až drastické, jiné jsou zase stylem jeden jídelníček pro všechny. Níže naleznete několik nejčastějších dotazů týkajících se mého stravovacího plánu.

Na jakém principu jídelníček funguje?

Stravovací plán, který vám vytvořím, funguje na zdravém a udržitelném kalorickém deficitu. Nebudete brát žádné doplňky, pít koktejly, nebudu vám nutit žádné preparáty. Jediné, co vám doporučím a jídelníček to i obsahuje, je protein. Protein je přidáván v některých receptech. Osladí jídlo, a navíc udělá z bábovky vyvážený zákusek, prospěšný našemu zdraví. Další věc, kterou doporučuji jsou vitamíny – Multivitamin, D3, omega 3.

Je jídelnířek sestaven z běžně dostupných surovin?

Ano, my například téměř vše koupíme najednou v Lidlu, Penny atd. Nenajdete tam žádné exotické brouky, ani nic podobného. Pouze jídlo, které je běžně dostupné

Diktujete mi, co teď musím jíst?

Ne. Jídelníček je formou variant, které jsou na sebe napočítané, je tedy hodně variabilní a vy si ho přizpůsobíte podle sebe. 

Bude jídelníček vytvořený podle mých údajů?

Ano, po objednání vám přijde potvrzující email a v něm naleznete odkaz na dotazník, který je potřeba vyplnit. 

Jaké údaje ode mě potřebujete?

Věk, výšku, váhu, něco málo o vás – jaká byla předchozí stravovací cesta, jaký cíl máte, jakou aktivitu máte atd.

Je pohyb nutný?

Ne, stravovací plán, pokud uvedete nulová aktivita, bude sestavený tak, aby seděl i bez aktivity. Pohyb je lepší. Uvolní nás, pomůže nám v redukci. Je to obrovský benefit. A navíc, čím více pohybu, tím více jídla 😀 

Je stravovací plán vhodný i pro děti a mladistvé?

Ano, již několik dětských klientů mám. Nejedná se o dietu, takže není jediný důvod, proč takto nenaučit stravovat i děti. Pokud mají děti nadváhu, nepomůže omezit je v jídle. Naopak, někdy se zjistí, že člověk vlastně jedl málo. Včetně dětí. Pomocí udržovacího (nabíracího) jídelníčku můžeme děti naučit i správnému stravování a tím jim vybudovat návyk a základ do budoucna. 

Nejím ryby, nejím maso, nejím tamto a tohle. Budete na mě mít nervy?

Ano 😀 Pokud nejíte maso a jste vegetarián nebo vegan, objednejte přímo tento jídelníček. Pokud vám však něco nechutná, nemusíte se obávat. Stravovací plán není tak, že máte na každý den napsáno co jíst (příklad – ráno musíte tohle, dopoledne tohle, k obědu krevety, ke svačině tamto a k večeři tohle). Naopak, to vy si zvolíte, co budete jíst. Ke každému chodu je XXX variant a vy už si jen vybíráte. Nejíte vločky ale jáhly ano? Uděláte jáhlovou kaši anebo naopak zvolíte jinou variantu. Pokud však chcete upravit stravovací plán podle Vašich požadavků, není problém. Zvolte si speciální jídelníček podle vašich požadavků. Lepší je to ale předem prokonzultovat. 

Mám alergie, beru léky, ke kterým nemohu jíst to a to, mám zdravotní omezení a nemohu to a to. Mohu si také objednat?

Ano. Můžete. A máte rovnou dvě varianty na výběr. Levnější varianta – obdržíte stravovací plán jako další lidé (samozřejmě podle svých údajů) a už si budete vy sami nahrazovat a vybírat. Nebo dražší varianta, napíšete mi, abych dopředu věděl, co vlastně je za problém. Hlavně musíte vědět, že nejsem lékař a nemohu léčit. Nevyléčím Vám cukrovku, dnu ani podobné nemoci. Ale musíte si uvědomit, že díky jídlu jde omezit hodně symptomů, příznaků, lze dát některé nemoci i do pozadí. atd.

Bude jídelníček fungovat jen po dobu spolupráce?

Ne. Nikdy nikdo neví, jak dlouho bude fungovat. Vše záleží na vás a vašem přístupu. Někdy se podaří na jídelníčku dát dolů 20 kg a stále se může pokračovat, někdy naopak jen 5 a už musím přepočítávat. Je to individuální. Ale dá se dodržovat dlouhodobě. 

Co až mi skončí spolupráce?

Až budeme na konci společné cesty, pro vás nic nekončí. Můžete si přikoupit pokračování anebo pokračovat sám/a. Pokud se rozhodnete jít dál sám/a, budete u mě mít jednu neplacenou úpravu stravovacího plánu. Podmínkou však je, pravidelné zapisování rozměrů a váhy i po skončení spolupráce, a hlavně v průběhu. Pokud se mi ozvete jednou, nebudete mít formulář vyplněný, nebudu moci nic upravit, protože za tu dobu o vás nebudu nic vědět

Máte svou kuchařku nebo jiný ebook?

Zatím ne, ale je v procesu výroby 🙂 Každému posílám se stravovacím plánem i další dokumenty a také odkaz na mou skupinu na fb, kde najdete spoustu inspirací. 

Nenašli jste tu odpověď na ten váš dotaz?

Nevadí, nemůžu pojmout všechny možné otázky. Napište mi zprávu a nebo se připojte k mé skupině na Facebooku. Dozvíte se určitě víc.

Nákupní košík