SLEVA 30% NA JÍDELNÍČKY. V KOŠÍKU ZADEJTE SLEVOVÝ KUPON ,, 30 ,,

KOFEIN

Můžeme doručit do:
15.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 1686
189 Kč
CAFFEINE je jedinečný vysoce kvalitní doplněk od společnosti ALLNUTRITION, který obsahuje vysokou dávku kofeinu až 200 mg v 1 tobolce.

Kofein je organická chemická sloučenina klasifikovaná jako purinový alkaloid, který se přirozeně vyskytuje v mnoha rostlinách, jako jsou kávová zrna. Kofein má velmi široké spektrum účinku. Stimuluje centrální nervový systém a vegetativní centra: respirační, vazomotorický a vagový nerv. Rovněž vykazuje vynikající termogenní účinek tím, že významně zrychluje rychlost metabolismu. Rovněž urychluje katabolické procesy a zvyšuje poptávku po kyslíku. Snižuje napětí hladkého svalstva cév. Stimuluje vylučování žaludeční šťávy. Má slabý močopudný účinek, který může mít pozitivní vliv na fungování ledvin. Kofein v mírných dávkách pomáhá bojovat proti únavě a stimuluje naše tělo k efektivnímu fungování po delší dobu, odstraňuje únavu, zlepšuje náladu a koncentraci, zvyšuje fyzickou účinnost těla, zvyšuje pozornost, zvyšuje kognitivní funkce. Kofein snižuje úroveň únavy našich svalů a umožňuje nám zvýšit jejich účinnost během tréninku. Díky svému působení je kofein nezbytnou součástí spalovačů tuků a před tréninkem.

ALLNUTRITION CAFFEINE je doplněk stravy určený pro fyzicky aktivní lidi, který obsahuje 200 mg kofeinu v 1 tobolce. Zvláště doporučeno pro lidi, kteří chtějí stimulovat své tělo a chtějí trénovat více a trénovat tvrději. Nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy.

 

  1. ZLEPŠENÍ TRÁVENÍ - ZVÝŠENÍ PRODUKCE ŽALUDEČNÍCH ŠŤÁV A PRÁCE JATER A SLINIVKY BŘIŠNÍ.
  2. KOFEIN ZLEPŠUJE FUNKCI LEDVIN A PODPORUJE REDUKCI A ODSTRANĚNÍ TOXINŮ Z TĚLA.
  3. KOFEIN ZLEPŠUJE METABOLISMUS MASTNÝCH KYSELIN - URYCHLUJE SPOTŘEBU ENERGIE V BUŇKÁCH, COŽ VEDE KE ZVÝŠENÉ POTŘEBĚ KALORIÍ, ZEJMÉNA PŘI KOMBINACI S CVIČENÍM.
  4. ZVYŠOVÁNÍ LIBIDA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: