Sleva 40% na jídelníčky. V košíku zadejte kód 40

KREATIN MONOHYDRATE MUSCLE MAX

Můžeme doručit do:
26.4.2021
Do 7 dnů
Kód: 2403
249 Kč
Kategorie: Další doplňky
CREATINE MUSCLE MAX - efekty!

Účinkem používání ALLNUTRITION CREATINE MUSCLE MAX je zvýšení fyzické účinnosti v případě po sobě jdoucích krátkých, velmi intenzivních fyzických cvičení.
Co je kreatin monohydrát?

Kreatin monohydrát je jedním z bezpečnějších a účinnějších doplňků na trhu, právě proto, že na něm bylo provedeno mnoho studií k potvrzení jeho účinků. Kreatin monohydrát je nejlepší volbou pro lidi, kteří užívají tento typ doplňku poprvé. Existuje mnoho studií potvrzujících účinek a účinnost užívání kreatinu.
Taurin - vlastnosti!

Taurin je všestranná aminokyselina. Mezi mnoha dalšími vlastnostmi snižuje nervové napětí a zvyšuje duševní a fyzický výkon a ve svalech působí proti oxidačním procesům, ke kterým dochází po cvičení. Složení ALLNUTRITION Creatine Muscle Max bylo obohaceno o optimální dávku taurinu.
VÝŽIVA Kreatin - pro koho?

Kreatin je jedním z nejbezpečnějších a nejlépe testovaných doplňků na trhu. Přirozeně se vyskytuje v potravinách, zejména hovězím. Bohužel jsou tato množství příliš malá na to, aby využila plný potenciál kreatinu. Kreatin Muscle Max lze úspěšně použít v období budování hmoty, síly, vytrvalosti nebo redukce. Kreatin má velmi široké spektrum aktivity.
 
Složení: neochucené: 90% monohydrátu kreatinu, 10% taurinu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: