KREATIN MONOHYDRÁT XTRACAPS

Můžeme doručit do:
17.3.2021
Do 7 dnů
Kód: 2424
499 Kč
Kategorie: Další doplňky
CREATINE MONOHYDRATE XTRACAPS nejkvalitnější monohydrát kreatinu v praktických kapslích. Kreatin monohydrát je nejlepší volbou pro lidi, kteří používají tento typ doplňku poprvé. Existuje mnoho studií potvrzujících účinek a účinnost jeho použití.

Co je CREATINE MONOHYDRATE?

Kreatin monohydrát je peptid, který je tvořen aminokyselinami („stavebními kameny bílkovin“). Kreatin se produkuje v játrech, slinivce břišní a ledvinách, hlavně pomocí aminokyselin zvaných glycin, arginin a methionin. Jako doplněk byl kreatin poprvé uveden na trh v 90. letech poté, co jej olympijští sportovci použili ke zlepšení výkonu. V současné době je kreatin jedním z nejběžněji používaných doplňků stravy nebo ergogenních látek na trhu.

Kreatin - vlastnosti:

Kreatin zvyšuje hydrataci svalových buněk, inhibuje aktivitu proteolytických enzymů a významně urychluje růst svalové hmoty. Ačkoli se v poslední době na trhu doplňků stravy objevilo mnoho různých forem kreatinu, pouze monohydrát má rozsáhlé reference ve formě výzkumných a vědeckých publikací potvrzujících jeho vysokou biologickou dostupnost a účinnost.

Doporučený kreatin přispívá k rychlému zlepšení výkonové kapacity, jako je síla a vytrvalost, a podporuje růst svalové hmoty a urychluje regeneraci po tréninku. Příznivý účinek nastává při konzumaci 3 g kreatinu denně .

 

Složení: monohydrát kreatinu, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, obal tobolky (želatina, barva: oxid titaničitý).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: